ŞANLIURFA – Şirketimiz personelinin “2004 yılı bütçe münakalesi ve 2005 yılı bütçesinin hazırlanışı hakkında yapılan çalışmalar” ilgili bilgilendirme toplantısı; Atatürk HES İşletme Müdürlüğü’müzde yapıldı.

08.12.2004 tarihinde başlayan toplantı da ; “2004 yılı bütçesinin değerlendirilmesi, 2005 yılı bütçesinin oluşturulması ve değişen mali mevzuatlar ” konuları görüşüldü.

Genel Müdür Yardımcımız Sn. Ahmet AKÇAY, Hidrolik Santrallar Daire Başkanımız Sn. Atilla ÖZMEN, İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanımız Sn. Ali CANİK‘ le beraber  Ankara’dan Şanlıurfa’ ya gelen Genel Müdürümüz Sn. Önder PİYADE yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Şanlıurfa Valisi’ni makamında ziyaretin ardından Atatürk HES İşletme Müdürü Sn. Aydoğan ÜNVER tarafından karşılanan Genel Müdürümüz, Mardin yolu üzeri Balaban köprüsü altında  büyük bir hızla yapımına devam edilen Şanlıurfa HES’te de yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Toplantı gündemi ve Şanlıurfa HES’ teki çalışmalar hakkında Şanlıurfa’daki yerel televizyona açıklamalarda bulunan Sn. PİYADE; GAP projesi kapsamında yapımına devam edilen barajın yapımında son aşamaya gelindiğini, 2005 yılı Nisan yada Mayıs ayında üretime geçileceğini belirterek;“GAP yıllardır üzerinde ehemmiyetle durulan bir projedir. EÜAŞ olarak 2003 ve 2004 yılında olduğu gibi 2005 yılında da yerli kaynak kullanımına öncelik vereceğiz. Bu proje kapsamında yapılan ve 2005 yılı Nisan yada Mayıs ayında devreye girecek barajın işletmesini EÜAŞ olarak üstleneceğiz. Daire Başkanlarımız ve bütün  İşletme Müdürü arkadaşlarımızla birlikte 2005 yılı işletme bütçemize burada yön vereceğiz” dedi.

Yerel televizyona Şanlıurfa HES ve toplantı gündemi hakkında bilgi veren Hidrolik Santrallar Daire Başkanımız Sn. Atilla ÖZMEN’ de, toplantının Şirketimiz açısından çok önemli olduğunu kaydederek,” Bu toplantıda İşletme problemlerinin ve çözümlerinin yanısıra 2005 yılı büyük yatırımlarının planlamasına da burada belirleyeceğiz” dedi.

Leave a comment